OBU One уред

9,225.00  ден

Сертифициран OBU за HU-GO плаќање на патарина во Унгарија
Содржи СИМ картичка со постојано пренесување на податоци преку ГПРС! Без месечна претплата!

Инсталација:

Извршете ја инсталацијата сами: упатство за инсталација (англиски)
– OBU One Сервис и инсталација: Побарајте информација

Цените се без ДДВ

50 in stock

SKU: 1001 Category:

Product Description

OBU One истотака може да се користи и за ГПС следење на возила со генерирање на извештај за активности: страници за патувања, дневни страници, патувања, траектории, потрошувачка на гориво.
Овие сервиси не се вклучени во финалната цена, но можат да се купат по цена која почнува од 5 евра по возило месечно.

Тука може да најдете пример како OBU One се користи за ГПС следење од страна на компании за интернационален транспорт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “OBU One уред”

Оваа страница користи колачиња за подобро корисничко искуство. Продолжувајќи да ја разгледувате страницата, Вие се согласувате за употреба на колачиња. Погледнете детали

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close